Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−16 %
+2 000 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Liiketoiminta | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | Uusi 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 921 000 | 806 000 | 556 000 | 447 000 | 375 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −31,2 % | −12,5 % | −31 % | −19,6 % | −16,1 % |
Liiketulos, € | 46 000 | −14 000 | −329 000 | 41 000 | 58 000 |
Tilikauden tulos, € | 34 000 | −42 000 | −394 000 | 2 000 | 42 000 |
Käyttökate, % | 5 % | −1,6 % | −58,8 % | 9,3 % | 15,6 % |
Liikevoitto, % | 5 % | −1,6 % | −59,2 % | 9,3 % | 15,6 % |
Maksuvalmius | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | Uusi 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Omavaraisuusaste, % | |||||
Oma pääoma, € | |||||
Taseen loppusumma, € | |||||
Sijoitetun pääoman tuotto, % | |||||
Quick ratio | |||||
Current ratio |
Finder Pro avaa yrityksen maksuvalmiustiedot. Ymmärrä, miten yrityksellä menee.
Henkilöstö | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | Uusi 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 921 000 | 806 000 | 556 000 | 447 000 | - |
Virallinen nimi
8.8.2013
Osakeyhtiö
Loviisa
Katso kartallaAtor- Apu
Päätoimiala
Suunnittelutoimisto
Kone- ja prosessisuunnittelu (71127)
18.7.2013
18.7.2013
15.8.2013
8.8.2013
12.7.2013
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää