Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+10 %
−92 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Liiketoiminta | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | Uusi 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 73 000 | 290 000 | 281 000 | 100 000 | 110 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 14,1 % | 297,3 % | −3,1 % | −64,4 % | 10 % |
Liiketulos, € | 8 000 | 34 000 | −9 000 | 9 000 | 10 000 |
Tilikauden tulos, € | 80 000 | 172 000 | 79 000 | 127 000 | 10 000 |
Käyttökate, % | 12,3 % | 11,8 % | −3 % | 9,3 % | 9,4 % |
Liikevoitto, % | 12,3 % | 11,8 % | −3 % | 9,3 % | 9,4 % |
Maksuvalmius | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | Uusi 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Omavaraisuusaste, % | |||||
Oma pääoma, € | |||||
Taseen loppusumma, € | |||||
Sijoitetun pääoman tuotto, % | |||||
Quick ratio | |||||
Current ratio |
Finder Pro avaa yrityksen maksuvalmiustiedot. Ymmärrä, miten yrityksellä menee.
Henkilöstö | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | Uusi 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 73 000 | 290 000 | 281 000 | 100 000 | 110 000 |
Virallinen nimi
21.3.2017
Osakeyhtiö
Vantaa
Katso kartallaPäätoimiala
Rahoitus ja luottotoiminta
Muualla luokittelematon muu rahoituspalvelutoiminta pois lukien vakuutus- ja eläkevakuutustoiminta (64990)
21.3.2017
21.3.2017
22.3.2017
22.3.2017
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää