Päätoimipaikka
Lera-Raisa Iosifovna Gats-Rimminkangas
Yrityksellä ei ole tilikausitietoja.
Virallinen nimi
Yksityinen elinkeinonharjoittaja
Karkkila
Katso kartallaStudio Lera Franka
Päätoimiala
Valokuvaus
Valokuvaamot ja muu kuvaustoiminta (74201)
Y-tunnus:
7.9.2023
Ennakkoperintärekisteri:
12.9.2023
Verohallinnon perustiedot:
7.9.2023
Kaupparekisteri:
13.9.2023
Studio Lera Franka on yksityinen elinkeinonharjoittaja, jonka kotipaikka on Karkkila, ja pääasiallinen toimiala Valokuvaus.
Taloustietoja ei ole saatavilla viimeisen viiden vuoden ajalta
Studio Lera Franka on luova valokuvaus- ja sisältöpalveluyritys, jolla on studiot Karkkilassa ja Helsingin Kaapelitehtaalla. Yritys palvelee niin yksityisiä asiakkaita kuin yrityksiä, pääosin pääkaupunkiseudulla ja Uudellamaalla, mutta myös muualla Suomessa.
Palvelut
Tuotekuvaukset Tyylikkäät ja myyvät tuotekuvat verkkokauppoihin, markkinointiin ja brändin esittelyyn. Studio hyödyntää luovia ratkaisuja, kuten erikoisvalaistuksia ja high-speed -kuvausta, jotka tekevät tuotteista visuaalisesti vaikuttavia.
Yrityskuvaukset & brändikuvaus Yrityksen visuaalisen identiteetin vahvistamiseen räätälöidyt kuvat yrityksen arjesta, henkilöstöstä ja tiloista. Ammattimaisesti toteutetut yrityskuvat herättävät luottamusta ja tukevat markkinointia.
Mainoskuvat ja -videot Markkinointia varten suunnitellut laadukkaat mainoskuvat ja -videot, jotka auttavat brändiä erottumaan kilpailijoista ja tavoittamaan asiakkaat tehokkaasti.
Dronekuvaukset Ilmakuvauksen avulla toteutetut uniikit näkymät ja esittelyt, jotka täydentävät markkinointimateriaalia ja tuovat lisäarvoa niin yrityksille kuin yksityisille.
Hääkuvaukset Hääpäivän tunnelmat ikuistetaan taidokkaasti ja tunteella – kuvista välittyy parin ainutlaatuinen tarina. Studio Lera Franka tarjoaa sekä perinteisiä että luovia hääkuvausratkaisuja, myös videokuvauksella ja tarvittaessa droneilla.
Yrityksestä ei ole ajankohtaisia uutisia
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää